K zabarikádovanému muži v Praze vyjela zásahová jednotka.
Včera se v jednom z domů ve Starodubečské ulici v Praze zabarikádoval muž, který vyhrožoval zbraní a výbušninami. Zda měl nějakou zbraň u sebe, případně zda disponoval výbušninami, není jasné. Na místo vyjely nejbližší dostupné hlídky Policie ČR, včetně velitele policie.
V rámci asistence na místo zamířili pražští záchranáři a povolána byla pražská zásahová jednotka a také policejní vyjednavač. „V okolí domu byl vytyčen bezpečnostní perimetr a ulice byla neprůjezdná,“ uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.
Celá akce se obešla bez zranění a před čtvrt na jedenáct večer byla ukončena. Muž je v rukou policie.
Zdroj: Týdeník policie / Titulní obrázek je ilustrační

